GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Şirketimizin İthalat-İhracat faaliyet alanına konu olan; Quartz Saat Mekanizmaları İthalatı, ‘Quartz Türkiye’ sloganı ile siz değerli üreticilerimizin ihtiyacı olan mekanizmaları, Türkiye pazarında ekonomik, kaliteli ve ulaşılabilir olması görevi ile hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin satış politikaları gereğince sorumluluk duyduğumuz ve her zaman destekçisi olduğumuz değerli üreticilerimizin üretimlerinin aksamaması zorunluluğu, iş bitirme ve teslim süreçlerinin kendileri için ne kadar hassas olduğunu, zamanın üretici için ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu süreci; satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin üretici lehine süreyi kısaltması ve müşterilerimizin mümkün olan en kısa sürede siparişlerinin kendilerine teslim edilmesi, verdiğimiz hizmetin asla ’ sat-kazan’ mantığı değil ‘sat-kazandır’ felsefesi ile karşılıklı kazanımların zamana yayılmasını ve uzun vade de iş ortaklığı olarak görüyoruz. Şirketimiz önce üreticinin kazanması ve buna destek olması karşılıklı sürekliliği ve bağımlılığı ortaya çıkaracağını kendisine disiplin edinmiştir. Bu yüzdendir ki fiyat politikamız her zaman üretici lehine olacaktır. Bunu taahhüt eder bu çizgide ticari faaliyetlerimize ve ortaklıklarımıza yön veririz.

Vizyonumuz: Saatmekanizmasi.com olarak; Üreticinin desteklenmesi ve Ekonomik fiyatlandırma, Uzun vade de iş ortaklığı, Karşılıklı kazanım, Önce müşteri ilkeleri ile faaliyet göstermek.

Misyonumuz: Üreticilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kendilerine ulaşmasında zamanın önemi ile hareket etmek, sorunsuz iletişim, kolay teslim, çözüm odaklılık ve ilişkilerin devamlılığı olarak kurallar bütününe göre hizmet anlayışı.

Tüm telif hakları saatmekanizmasi.com'a aittir.    Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.